blog_katalogladies2018_bezbuttonu_cz-930x300

Odměňte věrného eshop zákazníka!

Hledáte způsob jak posílit loajalitu online zákazníka? Zkuste to tištěným katalogem se slevovými kupóny.

Loajální zákazník si zaslouží víc. Odměna za opakovaný nákup, odměna za doporučení známému, odměna za věrnost přitahuje a prohlubuje vztahy v B2B a ještě více v B2C segmentu. Jedny z nejefektivnějších odměn, které zároveň motivují k dalšímu nákupu jsou reklamní předměty, vzorky zdarma a v neposlední řadě i slevové kupóny a slevové kódy.

Pokud jste eshop, který uplatňuje vztahový marketing ve svém podnikání a využíváte tuto formu posilování vztahů se zákazníky, dáváme do pozornosti tištěný OFFLINE BONUS KATALOG s demografickým cílením.

S příchodem jara vychází jarní edice tohoto katalogu zaměřena na online nakupující ženy s názvem LADIES 02/2018. Na dvanácti stranách jim nabízí exkluzivní slevy a slevové kódy z různých eshopů. Katalog vychází v nákladu 100 tisíc kusů a má velmi pozitivní ohlas u našich partnerských eshopech a jejich zákazníků. Však není se co divit! K radosti z dodaného zboží přidáváte navíc radost v podobě 11-ti slevových kódů do dalších zajímavých eshopů. Tak nezapomínejte na své věrné zákazníky a objednejte si katalogy jako přílohu na vklad do balíku v naší partnerské zóně.

button_dopartnerskejzony_cz

Pokud jste ještě objednávku v partnerské zóně nedělali a potřebujete navigovat, kontaktujte svého obchodního zástupce, nebo nám napište na info@balikplus.cz.