Staňte se naším partnerem

Síť BALÍK PLUS současnosti distribuuje přes zasílatelské partnery již více než 700 tisíc reklamních příloh měsíčně. Pro partnery jsou přílohy atraktivní možností, jak snižovat náklady a současně nabízet zákazníkům přidanou hodnotu.

Máte svůj vlastní internetový obchod a chcete se stát součástí sítě BALÍK PLUS, abyste mohli nabídnout svým zákazníkům atraktivní přidanou hodnotu ve formě slevových kupónů a reklamních vzorků? Začněte generovat dodatečné výnosy za vkládání reklamních příloh do vašich balíků. Staňte se členem a zaregistruje svůj e – shop zde >>

nwl-balik-infografika-0916-cz

Výhody partnerství

Členství v síti BALÍK PLUS je nezávazné a zcela zdarma. I dodání reklamních příloh na vámi určené místo je bezplatné. Vytvořili jsme aplikaci, která vám i nám umožní mít přehled o všech realizovaných vkládaných do balíků a přitom vás administrativní jen minimálně zatíží.

Systém odměňování je přehledný a transparentní. Výše odměny za vkládání je vám oznámena vždy před samotným zahájením vkládání reklamních příloh do balíků. Můžete tak dlouhodobě a spolehlivě plánovat své příjmy z prodeje vašich balíkových kapacit.

U vzorků produktů profitujete kromě odměny i z dodatečně vyšší spokojenosti zákazníků. Vaši zákazníci tak dostanou zdarma reklamní produkt od dalších prodejců, který byl vámi přiložen (např. přiložené vzorky kávy nebo kosmetického přípravku).

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@balikplus.cz.Bližší informace o členství v síti BALÍK PLUS naleznete na www.balikplus.cz

 

Další novinky
Akviziční kampaň factcool.com v síti BALÍK PLUS
Kampaň e-shopu factcool.com zasáhne až 1,9 mil. on-line nakupujících
Znalcům módních e-shopů internetový obchod factcool.com nemusíme zvlášť představovat. Intern... Celý článek >>
Interview s marketingovým manažérem Answear.hu
Je radost nakupovat v Answear. Už víme proč!
ANSWEAR.hu a maďarská pobočka BALÍK PLUS začali spolupracovat v roce 2017 a od té doby měli ... Celý článek >>
Voucher - Slevový kupón Moebelix
MÖBELIX - to nejlepší pouze výhodněji...
Möbelix patří mezi jednoho z největších prodejců nábytku a bytových doplňků na Slovensku, v ... Celý článek >>