Zveřejněné

Máte svůj vlastní internetový obchod a chcete se stát součástí sítě BALÍK PLUS, abyste mohli nabídnout svým zákazníkům atraktivní přidanou hodnotu ve formě slevových kupónů a reklamních vzorků?

Začněte generovat dodatečné výnosy za vkládání reklamních příloh do vašich balíků. Staňte se členem a zaregistruje svůj e – shop zde >>

Výhody partnerství

Členství v síti BALÍK PLUS je nezávazné a zcela zdarma. dodání reklamních příloh na vámi určené místo je bezplatné. Vytvořili jsme aplikaci, která vám i nám umožní mít přehled o všech realizovaných vkládaných do balíků a přitom vás administrativní jen minimálně zatíží.

Systém odměňování je přehledný a transparentní. Výše odměny za vkládání je vám oznámena vždy před samotným zahájením vkládání reklamních příloh do balíků. Můžete tak dlouhodobě a spolehlivě plánovat své příjmy z prodeje vašich balíkových kapacit.

U vzorků produktů profitujete kromě odměny i z dodatečně vyšší spokojenosti zákazníků. Vaši zákazníci tak dostanou zdarma reklamní produkt od dalších prodejců, který byl vámi přiložen (např. přiložené vzorky kávy nebo kosmetického přípravku).

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@balikplus.cz.Bližší informace o členství v síti BALÍK PLUS naleznete na www.balikplus.cz