balik_horny baner_930x300_2

Příběh značky ZOOT

Po úspěšné vánoční kampani pro největší internetový obchod s originálními módními a designovými kousky Zoot na Slovensku jsme spustili v průběhu března 2018 i jarní kampaň. Filozofií módního e-shopu Zoot je originální nabídka 300 značek obsahující 300 000 stylových módních kousků, kterou chce svým zákazníkům přinášet radost. Kromě e-shopu přináší navíc i vlastní časopis Zoot s nejnovějšími trendy a informacemi ze světa módy a zároveň inspiruje svými pravidelnými blogy.

Cílem kampaně klienta bylo předat radost zcela novým online zákazníkům v podobě dárkového voucheru v hodnotě 10 EUR na nákup v internetovém obchodě www.zoot.sk. Jako komunikační nástroj byl zvolen exkluzivní slevový kupón prezentující příchod jarní sezóny s trendovými trenčkoty s heslem „trenčkot v němž každá žena dostává komplimenty každý den“. Kampaň byla směřována k podpoře e-shopu s celkovým trváním 2 měsíce.

Druhým cílem bylo rozšířit povědomí o Výdejnách radosti, kterých je dnes na Slovensku 11 a umožňují zákazníkům při objednávce zboží ještě dnes, už druhý den si ho vyzkoušet a zaplatit jen za to, co zákazník opravdu chce.

balik_voucher_700x335

Další novinky
Akviziční kampaň factcool.com v síti BALÍK PLUS
Kampaň e-shopu factcool.com zasáhne až 1,9 mil. on-line nakupujících
Znalcům módních e-shopů internetový obchod factcool.com nemusíme zvlášť představovat. Intern... Celý článek >>
Interview s marketingovým manažérem Answear.hu
Je radost nakupovat v Answear. Už víme proč!
ANSWEAR.hu a maďarská pobočka BALÍK PLUS začali spolupracovat v roce 2017 a od té doby měli ... Celý článek >>
Voucher - Slevový kupón Moebelix
MÖBELIX - to nejlepší pouze výhodněji...
Möbelix patří mezi jednoho z největších prodejců nábytku a bytových doplňků na Slovensku, v ... Celý článek >>