Popularita slevových kupónu rostla i v roce 2015

V roce 2015 síť BALÍK PLUS pro své klienty rozdistribuovala prostřednictvím vkladů do balíků více než 4,3 milionu reklamních příloh. Do sítě partnerů přibylo několik významných e-shopů, přičemž ke konci loňského roku bylo v rámci sítě registrováno více než 750 internetových obchodů. Našim partnerům jsme za realizované vklady do balíků a zaslané e-kupóny v potvrzovacích mailech vyplatili více než 3,3 mil. Kč.

infografika-0616-cz

Výsledky jednotlivých kampaní poukázaly na kladení většího důrazu na obsah, grafické provedení a formu. Hlavní důraz by měl být kladen na přidanou hodnotou pro zákazníka a formu její prezentace. Kupónové kampaň není jen o slevě, ale je také emocích, jak zákazník přijímá to, co se mu firma snaží nabídnout.
Klienti se při této formě komunikace nadále zaměřují na akvizici nových zákazníků, jakož i na budování brandu a povědomí o značce. Průměrná respons z kupónových kampaní se pohybovala na úrovni 0,8%, přičemž nejúspěšnější kampaně překročily 3%. Z pohledu akvizičních cílů dosahovaly v průměru 30 – 40% získaných zcela nových zákazníků, přičemž nejúspěšnější kampaně přesáhly i 65%.

Další novinky
Interview s marketingovým manažérem Answear.hu
Je radost nakupovat v Answear. Už víme proč!
ANSWEAR.hu a maďarská pobočka BALÍK PLUS začali spolupracovat v roce 2017 a od té doby měli ... Celý článek >>
Voucher - Slevový kupón Moebelix
MÖBELIX - to nejlepší pouze výhodněji...
Möbelix patří mezi jednoho z největších prodejců nábytku a bytových doplňků na Slovensku, v ... Celý článek >>
E-commerce RESHOPER 2020 Praha
Chystáte se na RESHOPER 2020?
Rok 2020 otevírá jeden z největších e-commerce eventů roku. Nenechte si ujít příležitost set... Celý článek >>